„Trzy razy Ana” – Odcinek 119: Prawdziwe korzenie Soledad

W 119. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Leonor wyjawia Soledad, że są spokrewnione. Emisja 26 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce.

Ana Lucía zaprasza Anę Leticię do odbycia szczerej rozmowy wspólnie z Aną Laurą. Ana Leticia zgrywa przed nimi ofiarę; zarzuca im podłość oraz posądza je o nieczyste zamiary. Następnie usiłuje wmówić Anie Lucíi, że Evaristo zaplanował zabicie Marcela, żeby uniemożliwić mu odnalezienie jej. Insynuuje również, że Marcelo wziął ją za niewłaściwą osobę i naprawdę nigdy jej nie kochał. Ana Lucía przyznaje, że na początku tak było, ale później zdobyła jego serce, dlatego usunął tatuaż symbolizujący jego miłość do żony. Ana Leticia oświadcza, że nie będzie stała im na drodze do szczęścia.

Marcelo zarzuca Valentínowi, że oczernił Ramira w oczach Any Laury. Sugeruje, że powinien walczyć uczciwie o miłość Any Laury, jeśli naprawdę ją kocha. Valentín wypomina im, że postąpili okrutnie, ukrywając przed Aną Laurą prawdę o odnalezieniu Any Lucíi. Marcelo uprzedza Valentína, że nie darzy go zaufaniem i będzie bacznie przyglądał się jego poczynaniom. Ana Laura zakazuje Maribel zbliżać się do Ramira. Uświadamia dziewczynie, że zauroczenie do Ramira nie daje jej prawa do rozbijania związku dwojga zakochanych. Ana Leticia z cynizmem oznajmia Ramirowi, że planuje zakup dwóch sukien, jednej na pogrzeb Any Laury, a drugiej na Any Lucíi. Leonor wyjawia Soledad, że jej ojciec wykorzystywał nie tylko jej matkę, ale także inną kobietę o nazwisku Margarita Hernández i spłodził z nią córkę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.