„Trzy razy Ana” – Odcinek 118: Ana Leticia szykuje odwet | novela.pl

„Trzy razy Ana” – Odcinek 118: Ana Leticia szykuje odwet

novela.pl 12 czerwca 2017 1

W 118. odcinku telenoweli „Trzy razy Ana”: Ana Leticia zdradza Soledad swoje zamiary wobec Any Lucíi. Emisja 23 czerwca 2017 o godz. 17:00 w Czwórce

„Trzy razy Ana” – Odcinek 118: Ana Leticia szykuje odwet

Valentín zaznajamia Ramira ze swoim planem zniszczenia Giny. Chełpi się tym, że skrupulatnie przemyślał każdy krok, cierpliwie czekał na rozwój sytuacji, aż dopiął swego. Nie ukrywa, że on mu w tym dopomógł. Przyznaje się także do sfingowania swojego kalectwa. Ramiro ostrzega go, że zapłaci za swoje czyny.

Valeria próbuje przekonać Ernestinę i Leonor, że Soledad nie jest złą osobą i kocha Anę Lucíę jak córkę. Leonor nie przyjmuje usprawiedliwień. Uważa, że kobieta jest przestępczynią, a jej miejsce jest w więzieniu. Ernestina ma wątpliwości; skoro Ana Lucía ją kocha, to musi mieć ku temu jakiś powód. Soledad prosi o spotkanie z Aną Leticią. Ta zgadza się złożyć jej wizytę, żeby uprzedzić ją, że planuje zniszczyć Anę Lucíę. Marcelo oświadcza Anie Lucíi, że różni się od Santiaga i nie podda się, lecz będzie walczył o jej miłość.

Mariano przypomina sobie o incydencie z udziałem Giny i Valentína. Valentín wyjawia Ramirowi, że kiedy poznał Anę Laurę, pragnął jedynie zemścić się na niej, ale miłość pokrzyżowała jego zamiary. Mariano odpycha od siebie Claudię, gdy w trakcie zbliżenia wyobraża sobie na jej miejscu Anę Leticię. Claudia wpada w złość i zapowiada, że gorzko tego pożałuje. Ana Leticia udaje uradowaną widokiem babci w towarzystwie Any Laury i Any Lucíi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

One Comment »

  1. Klaudia 15 czerwca 2017 o 21:30 - Reply

    Tam powinno być Ana Leticia szykuje odwet.

Komentarze »


X