Valentín zaznajamia Ramira ze swoim planem zniszczenia Giny. Chełpi się tym, że skrupulatnie przemyślał każdy krok, cierpliwie czekał na rozwój sytuacji, aż dopiął swego. Nie ukrywa, że on mu w tym dopomógł. Przyznaje się także do sfingowania swojego kalectwa. Ramiro ostrzega go, że zapłaci za swoje czyny.

Valeria próbuje przekonać Ernestinę i Leonor, że Soledad nie jest złą osobą i kocha Anę Lucíę jak córkę. Leonor nie przyjmuje usprawiedliwień. Uważa, że kobieta jest przestępczynią, a jej miejsce jest w więzieniu. Ernestina ma wątpliwości; skoro Ana Lucía ją kocha, to musi mieć ku temu jakiś powód. Soledad prosi o spotkanie z Aną Leticią. Ta zgadza się złożyć jej wizytę, żeby uprzedzić ją, że planuje zniszczyć Anę Lucíę. Marcelo oświadcza Anie Lucíi, że różni się od Santiaga i nie podda się, lecz będzie walczył o jej miłość.

Mariano przypomina sobie o incydencie z udziałem Giny i Valentína. Valentín wyjawia Ramirowi, że kiedy poznał Anę Laurę, pragnął jedynie zemścić się na niej, ale miłość pokrzyżowała jego zamiary. Mariano odpycha od siebie Claudię, gdy w trakcie zbliżenia wyobraża sobie na jej miejscu Anę Leticię. Claudia wpada w złość i zapowiada, że gorzko tego pożałuje. Ana Leticia udaje uradowaną widokiem babci w towarzystwie Any Laury i Any Lucíi.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.