Ana Lucía pozostaje głucha na przestrogi Marcela. Daje się zwieść pierwszemu wrażeniu, jakie wywarła na nim Ana Leticia i wierzy w jej szczerość. Ana Leticia sprzeciwia się decyzji Any Laury o zamieszkaniu z wujem. Ona jednak ignoruje jej zdanie. Jest pewna siebie, co jeszcze bardziej złości Anę Leticię. Przyznaje się bez ogródek, że zerwała zaręczyny z Ramirem oraz oświadcza, że odtąd jej priorytetem jest zjednanie sobie Any Lucíi. Ana Leticia próbuje wmówić jej, że ich zaginiona siostra jest oportunistką, której zależy wyłącznie na spadku oraz zatrzymaniu Marcela. Dokucza siostrze, gdy sugeruje, żeby nie zabierała dużo ubrań, bo nie zagrzeje długo miejsca u wuja. Ana Laura nie daje się sprowokować i podkreśla, że nie jest takim krwiopijcą jak ona.

Ramiro skarży się Marcelowi na swoją niedolę. Ana Laura dowiedziała się, że Ana Lucía żyje i nienawidzi go, ponieważ na jego prośbę zataił prawdę przed narzeczoną, zaś Valentín przy pierwszej okazji jej o wszystkim doniósł i wyszedł na bohatera. Anę Leticię przepełnia żółcią myśl, że Ana Laura spędza czas z jej ukochanym wujem. Ramiro zarzuca sobie, że milczał, ponieważ krył Marcela, żeby nie stracił żony, oraz Santiaga, żeby ten nie stracił Any Lucíi, tymczasem sam stracił wszystko, co było dla niego najcenniejsze.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

„Trzy razy Ana” (Tres veces Ana), telenowela, Meksyk 2016; Reżyseria: Sergio Cataño, Claudio Reyes R.; Występują: Angelique Boyer, Sebastián Rulli, David Zepeda, Pedro Moreno, Blanca Guerra, Eric Del Castillo i inni; Strona: www.trzyrazyana.novela.pl

[tabs tab1=”Trzy razy Ana – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.