„Triumf miłości” – Odcinek 80: Prezent

W 80. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Juan Pablo wręcza Maríi kołyskę. Emisja 18 grudnia 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria oświadcza mężowi, że nigdy nie wybaczy mu zdrady. Juan Pablo prosi Juanjo o przysługę – aby porozmawiał z Domingo, który zszedł na złą drogę. Fernanda próbuje stanąć na nogach, ale upada na podłogę. Victoria prosi Osvaldo, aby towarzyszył jej w odwiedzinach u strażaków, którzy uratowali życie Fernandzie. Wśród nich jest Juanjo. Chłopak obrusza się, kiedy Osvaldo chce mu zapłacić. Victoria dziękuje Cruzowi za oddanie krwi Fernandzie i uratowanie jej życia. Osvaldo prosi Juanjo o rozmowę, ale chłopak odmawia. Juan Pablo daje Maríi Desamparadzie kołyskę. Dziewczyna nie umie ukryć wzruszenia na widok prezentu.

Fernanda rozpacza, że jest sparaliżowana. Maximiliano pociesza ją, że dzięki terapii i zabiegom na pewno ponownie stanie na nogi. Guillermo ponownie straszy Jimenę. Wspólniczka odpowiada, że od jakiegoś czasu nie miała wieści od Ofelii. Podejrzewa, że Guillermo ją zabił. Ripostuje, by nie groził jej więzieniem, bo oboje skończą za kratkami. María Desamparada rozmawia z Juanem Pablo. Pyta go, dlaczego Bernardy i jego wersje na temat córki Victorii różną się. Na koniec chce wiedzieć czy duchowny wie, kto jest córką Victorii. Juan Pablo odpowiada, że tak, ale zaznacza, że nie może wyznać prawdy, bo złamałby tajemnicę spowiedzi. Liczy, że pewnego dnia jego matka sama zdradzi sekret. Fernanda obwinia matkę o swoją tragedię. María Desamparada spotyka się z Maximiliano.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.