„Triumf miłości” – Odcinek 79: Pierwszy krok do pojednania

W 79. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria zgadza się na powrót męża do domu. Emisja 15 grudnia 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Juan Pablo opowiada Maximiliano, że spłodził Maríę Desamparadę zanim został księdzem. Nie wiedział o jej istnieniu, bo jej matka nigdy mu niej nie powiedziała. Dodaje także, że nie porzucił kapłaństwa, a jedynie poprosił biskupa o przerwę. Victoria wyznaje Guillermo, że mu nie ufa. Wie, że gościł u siebie kochankę Osvaldo, Lindę. Guillermo broni się, że chciał ją trzymać z dala od Osvaldo, który wyznał mu, że Linda jest miłością jego życia. Victoria chce wiedzieć, dlaczego Juan Pablo porzucił kapłaństwo. Przyjaciel informuje ją, że nie porzucił, a jedynie zrobił sobie przerwę, bo musi spłacić dług z przeszłości.

Padilla oświadcza Bernardzie, że Guillermo również nienawidzi rodziny Sandoval i chce połączyć z nimi siły. Bernarda prosi, aby przyprowadził go do jej domu. Osvaldo wraca do kraju. Żona zawiadamia go, że być może ich córka już nigdy nie stanie na nogi. Fernanda błaga ojca, aby wrócił do domu i nigdy więcej jej nie zostawiał. Roxana interesownie podrywa Oscara. Maximiliano rozmawia z siostrą. Mówi jej, że jeśli Victoria nie przyjmie z powrotem pod dach Osvaldo, powinni uszanować jej decyzję. Uświadamia jej także, że nadszedł czas, aby sama zaczęła o siebie walczyć i porzuciła zachowanie kapryśnej dziewczynki. Osvaldo pyta żony, czy mu wybaczyła i, czy może wrócić do domu. Victoria odpowiada, że przestał być jej światem. Pozwala mu wrócić do mieszkania, że uprzedza go, że jedynie w charakterze ojca jej dzieci.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.