„Triumf miłości” – Odcinek 78: Juan Pablo wyznaje prawdę

W 78. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Juan Pablo wyjawia Maksowi swoją tajemnicę. Emisja 14 grudnia 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Bernarda cieszy się z tego, co spotyka Victorię. Mówi synowi, że to kara za to, że przez nią odszedł od Boga. Juan Pablo broni kobiety i dodaje, że nie porzucił kapłaństwa, a jedynie zrobił sobie przerwę, aby wesprzeć córkę. Juan Pablo pociesza Victorię. Tłumaczy jej, że powinna cieszyć się z tego, że jej córka żyje. Syn Padilli nie miał tyle szczęścia. Bernarda i Padilla obmyślają plan zemsty na Victorii. Victoria żali się Juanowi Pablo, że Bóg o niej zapomniał. Duchowny stara się jej wytłumaczyć, że Bóg spełnił jej prośby, ale nie umiała tego docenić i zauważyć. Powinna zmienić swoje zachowanie i prosić go o ponowne zbliżenie jej do tej, której od tylu lat szuka.

Maximiliano uważa, że macocha powinna porozmawiać z Fernandą. Victoria nie chce. Twierdzi, że lekarz dał im odrobinę nadziei i muszą nią żyć oraz nie poddawać się. Bernarda odwiedza Victorię w szpitalu i napawa się jej cierpieniem. Mówi jej, że to kara Boża za to, że odciągnęła Juana Pablo od służby duszpasterskiej. Zapowiada, że jeśli Bóg nie pokaże jej wystarczająco, ona zadba o to, aby Victoria zapłaciła za swoje grzechy. Na koniec każe jej odsunąć się raz na zawsze od Juana Pablo. Victoria ripostuje, że to niemożliwe. Mają córkę, która łączy ich na zawsze. Juan Pablo opowiada matce, że towarzyszył Maríi Desamparadzie na badaniu USG i widział swojego wnuka. Nie rozumie, dlaczego matka nie kocha swojej wnuczki. Victoria wyrzuca Maríę Desamparadę z pokoju Fernandy i obwinia ją o wszystkie nieszczęścia jakie spotkały jej rodzinę w ostatnim czasie. Dziewczyna broni się i zapewnia ją, że pewnego dnia pożałuje wszystkich obelg w jej kierunku.

Padilla zrzuca na Fernandę odpowiedzialność za śmierć jego syna. Maximiliano staje w obronie siostry i mówi mu, że to jego syn prowadził samochód. Victoria uświadamia Padilli, że jedynie on jest winny śmierci Federico. Maximiliano jest zazdrosny o Juana Pablo. Zarzuca mu, że porzucił służbę, aby być z Maríą Desamparadą. Chce wiedzieć skąd takie zainteresowanie. Juan Pablo odpowiada, że María Desamparada jest jego córką.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.