„Triumf miłości” – Odcinek 77: Przykuta do wózka

W 77. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Fernanda nie ma czucia w nogach. Emisja 13 grudnia 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Lekarz zawiadamia Victorię i Maximiliano o ciężkim stanie Fernandy. Padilla obwinia Victorię o śmierć syna i poprzysięga zemstę. María Desamparada chce jechać do szpitala i wspierać ukochanego. Naty odradza jej. Ostrzega, że Victoria i Jimena na pewno ją stamtąd wyrzucą. Jimena mówi Guillermo o wypadku córki Victorii. Oboje obawiają się, że teraz Osvaldo wróci do kraju i być może odkryje defraudację popełnione przez Guillermo. María Desamparada pojawia się w klinice. Korzysta z chwilowej nieobecności Jimeny oraz Roxany i zbliża się do Maximiliano. Wspiera go w ciężkich chwilach.

María Desamparada wyznaje Naty, że czuje coś specjalnego do Fernandy – jakby dziewczyna była jej siostrą, której nigdy nie miała. Maximiliano informuje Guillermo, że potrzebują więcej krwi dla Fernandy. Pyta, czy oddałby swoją. Cruz i Fabián także pojawiają się w szpitalu, aby oddać krew. Juan Pablo wspiera Victorię. Kobieta prosi go, aby modlił się o cud, bo tylko ten może uratować jej córkę. Fernanda odzyskuje przytomność, ale nie ma czucia w nogach. Lekarz informuje Victorię i Maximiliano, że zagrożenie życia minęło, ale, niestety, Fernanda nigdy nie stanie na nogi.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.