„Triumf miłości” – Odcinek 76: Wypadek Fernandy

W 76. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria dowiaduje się o wypadku córki. Emisja 12 grudnia 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Maximiliano mówi Maríi Desamparadzie, że nawet mimo nacisków matki, zamierza zostawić Jimenę. Dziewczyna wyznaje Naty, że nadszedł czas, aby powiedzieć Maximiliano o dziecku. Milagros zawiadamia Juanjo, że Linda nie żyje. Chłopak nie umie jej zapomnieć zdrady, ale ma nadzieję, że Bóg jej wybaczy. Fausto zdradza Evie, że Bernarda zleciła podpalenie sąsiedztwa Maríi Desamparady. Nazywa swoją pracodawczynię wcielonym złem. Maximiliano nie może zrozumieć, jak Victoria zdecydowała się na rozmowę z Maríą Desamparadą, po tym jak ją traktowała. Dodaje, że nie ma zamiaru rezygnować z kobiety, którą kocha, zwłaszcza teraz, kiedy był o krok od jej utraty. Następnie opowiada jej o pożarze. Victoria zaczyna rozumieć dziwny niepokój jaki czuła kilka godzin wcześniej.

Maximiliano rozmawia z Jimeną o rozwodzie. Żona dostaje ataku histerii. Swoje frustracje zaczyna topić w alkoholu. Kobieta trafia do szpitala. Lekarz ostrzega, że życie dziecka jest w niebezpieczeństwie. Victoria uświadamia Maximiliano, że życie jego dziecka zależy od jego decyzji. Bernarda wyładowuje swoją złość na Padilli za to, że zawiódł i María Desapmarada przeżyła pożar. Federico próbuje nakłonić Fernandę, aby do niego wróciła. Zapewnia, że zależy mu na niej, a nie jej pieniądzach. Jimena grozi Maríi Desamparadzie, że jeśli nie zostawi Maximiliano w spokoju, powie mu to, co wyznała jej Linda tuż przed śmiercią o jej ciąży i o tym, że nie jest to dziecko Maximiliano.

Maximiliano pokazuje Victorii zdjęcie jej córki. Mówi, że to dowodzi temu, że jej córka żyje i zapewnia ją, że ją odnajdą. Victoria zamierza powiedzieć Fernandzie, że ma siostrę. Na polecenie Bernardy Padilla zleca Alacranowi uszkodzenie samochodu Victorii. Pech chce, że Fernanda i Federico zabierają pojazd. Dochodzi do wypadku. Federico ginie na miejscu, a Fernanda zostaje ciężko ranna. Maximiliano zawiadamia matkę o wypadku siostry.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.