„Triumf miłości” – Odcinek 61: Przedawkowanie

W 61. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria traci przytomność po zarzyciu środków nasennych. Emisja 21 listopada 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Kiedy Osvaldo poddaje się i ma już odejść, Victoria mówi mu, że nie chce by wszyscy cierpieli i choć mu nie wybaczyła, da mu jeszcze szansę zrehabilitowania się. Wybierają się na kolację. Po drodze Victoria wstępuje do biura podpisać jakieś dokumenty. Do czekającego na nią w samochodzie Osvalda zakrada się Linda. Błaga by wrócił do niej. Nadchodzi Victoria. Widząc męża z Lindą, odchodzi. Osvaldo i Fernanda znajdują ją nieprzytomną z pustą fiolką po środkach nasennych. Lekarz stwierdza, że jej stan może przejść w śpiączkę.

Juan Pablo załatwia Maríi Desamparadzie pracę ekspedientki w sklepie fotograficznym. Cruz i Napo martwią się stanem Milagros, która mówi o Juanjo, jakby nadal żył. Victoria mówi Maksowi, że nie chciała odebrać sobie życia, tylko zasnąć. Kiedy odwiedza ją Osvaldo, Victoria nazywa go zdrajcą i mówi, że teraz już nigdy mu nie wybaczy.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.