„Triumf miłości” – Odcinek 60: Badanie

W 60. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda postanawia sprawdzić, czy María jest jej wnuczką. Emisja 20 listopada 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Jimena żali się Guillermowi, że ma dość Maksa, za którego wyszła tylko dlatego, że kochanek nie poczuwał się do zapewnienia opieki swemu mającemu się narodzić dziecku. Guillermo nie kryje, że dziecko w ogóle go nie obchodzi. Chce tylko Jimeny i radzi jej, by korzystała z wygodnego układu, w którym Max utrzymuje ją i dziecko, a ona i Guillermo potajemnie romansują. Fernanda błaga matkę, by wybaczyła Osvaldowi, cokolwiek zrobił. Victoria odpowiada, że mąż zbyt ją zranił i wyrzuca córce, że ma współczucie tylko dla niego, podczas gdy to ona potrzebuje wsparcia.

Ojciec Jeronimo próbuje dociec przyczyny nerwowych reakcji Bernardy na ogień. Sugeruje jej, by się wyspowiadała, dzięki czemu odzyska spokój ducha. Bernarda twierdzi, że nie ma nic na sumieniu, a wszystko co robiła miało na celu ratowanie Juana Pabla przed grzechem i złem. Victoria używa swoich wpływów, by pozbawić Lindę i Maríę Desamparadę pracy. Osvaldo i Max przeprowadzają szczerą i serdeczną rozmowę. Victoria oznajmia Osvaldowi przy dzieciach, że chce jak najszybszego rozwodu. Antonieta zwraca Victorii uwagę, że nie powinna tak mścić się na Lindzie i Maríi Desamparadzie. Victoria zapowiada, że to dopiero początek.

Juan Pablo prosi Bernardę, by powiedziała Maríi Desamparadzie, że Victoria jest jej matką. Bernarda zarzeka się, że nigdy tego nie zrobi. Juan Pablo zapowiada, że jeśli María nie może odzyskać matki, to on porzuci kapłaństwo, by wypełnić ojcowskie obowiązki wobec swego dziecka. Bernarda zleca testy DNA.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.