„Triumf miłości” – Odcinek 6: Życiowa szansa

W 6. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria przyjmuje Maríę do pracy. Emisja 2 lipca 2023 o godz. 13.20 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

W Televisie Osvaldo spotyka przypadkiem Marię. Radzi jej, by spróbowała porozmawiać z Victorią. W tym czasie Victoria dzwoni do Osvalda. Telefon odbiera Guillermo, który by wzbudzić jej zazdrość informuje ją, że Osvaldo zajęty jest rozmową z Maríą. María Desamparada idzie do Victorii. Ta traktuje ją oschle, sugerując, że dziewczyna kręci się koło jej męża. María bezskutecznie próbuje wyjaśnić sytuację. Wzburzona Victoria bez ogródek mówi jej, że nie nadaje się na modelkę – brak jej idealnej figury, elegancji, wdzięku. Zrozpaczona María Desamparada wyrzuca jej, że tak brutalnie niszczy jej marzenia. Victoria zwierza się Antoniecie, że da szansę Marii, bo chce mieć ją na oku, choć dziewczyna zapewnia, że nie ma nic wspólnego z Osvaldem. Victoria przyjmuje Maríę do pracy, ale zaznacza, że musi udowodnić, że nadaje się na modelkę. Uprzedza ją też, że od tej pory jej życie zawodowe i prywatne należeć będą do niej – Victorii.

Opracowanie Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.