„Triumf miłości” – Odcinek 59: Skruszony mąż

W 59. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Osvaldo błaga żonę o wybaczenie. Emisja 17 listopada 2023 o godz. 19.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Roksana, która uważa się za niezrównaną projektantkę, niszczy kreacje Pipina na oczach zdumionych pracowników domu mody. Osvaldo przychodzi do domu rozmówić się szczerze z Victorią. Na jego widok Fernanda czuje się lepiej. Prosi, by pogodził się z matką i zapomniał o rozwodzie. Osvaldo przeprasza żonę i tłumaczy, że nie doszłoby do jego romansu, gdyby Victoria go nie zaniedbywała. Victoria policzkuje go i wyrzuca sobie, że dała się złapać w pułapkę Lindy, która zatrudniła się u niej po to, by zdobyć jej męża. Antonieta zwraca przyjaciółce uwagę, że bardziej od zdrady dotknął ją fakt, że znalazła się na przegranej pozycji i nie może pogodzić się z porażką.

María Desamparada jest oburzona cynizmem Lindy, która już cieszy się na rozwód Osvalda. Victoria robi awanturę Lindzie. Oskarża też Maríę Desamparadę o najgorsze intencje i obiecuje, że zniszczy je obie. María daremnie próbuje wytłumaczyć jej, że nie miała nic wspólnego z poczynaniami Lindy. Osvaldo jeszcze raz prosi żonę o wybaczenie. Dodaje, ze jeśli mu nie wybaczy, wyjedzie i już nigdy nie będzie się z nią kontaktował.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.