„Triumf miłości” – Odcinek 54: Uwięziony w małżeństwie

W 54. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Maks wyznaje Maríi, że nie może bez niej żyć. Emisja 10 listopada 2023 o godz. 18.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Juan Pablo obiecuje Osvaldowi, że spróbuje wpłynąć na Victorię, by go nie zaniedbywała, żąda jednak, by Osvaldo przestał widywać się z Lindą. Antonieta zwierza się Oscarowi, że czuje się samotnie mieszkając w pojedynkę. Oscar wyznaje, że stara się o tym nie myśleć, ale powinni się spotkać i porozmawiać na ten temat. W butiku, w którym pracuje María Desamparada, Roksana i Jimena udają, że chcą kupić suknię na rzekomy ślub kościelny. Max oznajmia Jimenie, że nie będzie żadnej podróży poślubnej.

Bernarda podsłuchuje rozmowę Juana Pabla i Maríi Desamparady, którzy zwracają się do siebie jak ojciec i córka. Bernarda robi synowi awanturę, że zdradził powierzoną mu na spowiedzi tajemnicę. Juan Pablo zapewnia, że nie zdradził jej sekretu. Kiedy María pyta o co, Bernarda zbywa ją jakimś wykrętem. Próbuje jednocześnie obudzić w niej chęć zemsty przeciw Victorii. Oburzony Juan Pablo zabrania matce manipulować dziewczyną. Victoria chce by María Magdalena poznała wreszcie rodzeństwo i zamieszkała w domu rodzinnym, ale dziewczyna wzbrania się, mówiąc, że nie jest jeszcze gotowa i obawia się odrzucenia. Gdy pyta Victorię, kto jest jej ojcem, kobieta obiecuje powiedzieć jej wszystko, kiedy bardziej się do siebie zbliżą.

Maks znów przychodzi do Maríi Desamparady i we łzach zapewnia ją, że kocha ją i nie może bez niej żyć. María płacze, ale każe mu nigdy więcej się nie pojawiać.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.