„Triumf miłości” – Odcinek 48: Ciąża Maríi

W 48. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: María próbuje powiedzieć Maksowi, że spodziewa się jego dziecka. Emisja 2 listopada 2023 o godz. 18.05 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Linda wyjaśnia zaniepokojonemu Maximilianowi, że pracuje jako makijażystka Osvalda, który z planu zdjęciowego w Veracruz odwiózł ją z uprzejmości do domu. Jimena wyznaje matce, że jest w ciąży i zamierza wmówić Maksowi, że to jego dziecko, by zmusić go do ślubu, co zapewni im obu wygodne życie. Oscar opowiada rodzinie Fernandy o wypadku dziewczyny. Rodzice bezskutecznie próbują przekonać córkę, że Federico nie jest odpowiednim chłopakiem dla niej. Padilla pojawia się w domu Sandovalów, ale Victoria i Osvaldo wyrzucają go za drzwi. María Desamparada odkrywa, że jest w ciąży. Bernarda otrzymuje wyniki badań DNA – María Magdalena nie jest córką Victorii i Juana Pablo.

Jimena informuje zaskoczonego Maximiliana, że jest z nim w ciąży. Bernarda wyznaje na spowiedzi Ojcu Geronimo, że spaliła Gonzala (prawdziwego ojca Juana Pabla) i jego rodzinę, zamordowała Tomasę i próbowała zabić córkę Victorii. Spowiednik jest w szoku. Radzi jej, by zaczęła się leczyć. Każe jej też wyznać Juanowi Pablowi prawdę o wynikach badań DNA Maríi Magdaleny. Bernarda oświadcza, że nigdy nie powie synowi prawdy i Bóg ją zrozumie. Jimena zawiadamia Victorię, że zostanie babcią. María Desamparada chce powiedzieć Maximilianowi, że spodziewa się jego dziecka. Niestety, ukochany ubiega ją i mówi jej o ciąży Jimeny.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.