„Triumf miłości” – Odcinek 46: Badania DNA

W 46. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Bernarda zleca badania DNA Maríi Magdaleny. Emisja 31 października 2023 o godz. 18.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Fernanda i Federico wychodzą z wypadku bez szwanku. Na miejscu pojawia się Oscar. Każe Federicowi wezwać taksówkę dla siebie, a sam zajmuje się Fernandą. Wypytywany przez Lindę, Osvaldo wyznaje, że powodem kryzysu w jego małżeństwie był wieczny brak czasu Victorii, wspomina też, że żona ukrywa przed nim jakiś sekret. Pedro dzieli się z Ofelią swoimi podejrzeniami co do Guillerma, który wydaje się chcieć pogrążyć Osvalda w oczach Victorii. Ofelia nie może w to uwierzyć, wie jednak, że Guillermo może mieć powód do nienawiści – przed laty Leonela rzuciła go dla Osvalda.

Oscar próbuje przemówić Fernandzie do rozsądku. Fernanda żali się mu, że brakuje jej miłości i uwagi ze strony matki. Oscar zapewnia ją, że może na niego zawsze liczyć. Bernarda zleca badania DNA Maríi Magdaleny. Juanjo wybiera się do Veracruz, by szukać Lindy. Cruz jest o krok od wyznania przyjacielowi, że narzeczona go zdradza, ale Napo go powstrzymuje. María Desamparada i Maximiliano świętują sukces pokazu. Victoria i Jimena obserwują ich z daleka z nienawiścią. Maximiliano jest zazdrosny o Joaquína. Nie mogąc znieść jego zainteresowania Maríą Desamparadą, upija się. Jimena wykorzystuje sytuację, zakrada się do sypialni Maximiliana i uwodzi go.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.