„Triumf miłości” – Odcinek 42: Pomyłka

W 42. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Maks całuje Jimenę. Emisja 25 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

María Desamparada i Maximiliano przysięgają sobie wieczną miłość. Victoria w zaufaniu prosi Oscara, by odnalazł Tomasę. Niepokoi ją jej zniknięcie i podejrzewa, że stoi za tym Bernarda. Fernanda prowokuje Cruza. Dochodzi do kłótni, która kończy się pocałunkiem. Eva proponuje Victorii pomoc w spotkaniu z Maríą Magdaleną. Uprzedza ją też, że Bernarda knuje przeciw niej z Padillą – zamierzają przekonać Osvalda, że Victoria miała z Padillą romans.

Victoria prosi Antonietę, by kupiła Maríi Desamparadzie wszystko czego będzie potrzebowała w Miami. Zapowiada też, że dziewczyna może opuszczać pokój w hotelowy jedynie w celach zawodowych. Fernanda grozi ojcu, że jeśli matka nie zgodzi się zjeść kolacji z Federikiem i jego ojcem, ucieknie z domu. Osvaldo pyta, żonę czy wie coś szczególnego o Padilli – jeśli tak, powinna mu to powiedzieć, by mogli uwolnić córkę spod wpływu Federica. Jeśli nie – ma uczestniczyć w tej kolacji.

Jimema ukradkiem podchodzi do Maximiliana i zasłania mu oczy. On, sądząc, że to María Desamparada, całuje ją.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.