„Triumf miłości” – Odcinek 35: Sprzeciw Victorii

W 35. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria nie zgadza się na ślub syna z Maríą. Emisja 16 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Padilla informuje Victorię, że zegarek należy do jego babki. Antonieta ze łzami w oczach wyznaje Maríi Desamparadzie, że chciałaby ją uchronić przed cierpieniem z powodu miłości niemożliwej, bo sama wie doskonale co to znaczy. Federico chce siłą zaciągnąć Fernandę do hotelu. Cruz staje w obronie dziewczyny i rzuca się na Federica z pięściami. Maximiliano wyznaje Maríi Desamparadzie, że podejrzewa ojca o romans. Dziewczyna milczy, choć wie o Lindzie i Osvaldzie.

Bernarda docieka, skąd Victoria i Padilla się znają. Mężczyzna twierdzi, że był kochankiem Victorii w przeszłości. Victoria krzyczy, że ją zgwałcił. Bernarda nie daje temu wiary i podkreśla, że Padilla jest szanowanym dżentelmenem. Wzburzona Victoria policzkuje Padillę. Victoria radzi Maríi Desamparadzie unikać Bernardy. Z kolei syna pyta, czy ma romans z Maríą Desamparadą. Max oznajmia jej, że to nie romans, ale prawdziwa miłość i zamierza poślubić Maríę. Victoria jest zaskoczona. Linda szuka Osvalda w pracy. On nie kryje swojej złości z tego powodu.

Victoria zapowiada Maksowie, że nigdy nie zgodzi się na jego ślub z Maríą Desamparadą. Chłopak zapowiada, że gotów jest odejść z firmy, ale będzie bronił swojej miłości. María Desamparada nie chce, aby ukochany skłócił się z rodziną z jej pwowodu. Proponuje, by przestali się widywać.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.