„Triumf miłości” – Odcinek 27: Nieostrożni kochankowie

W 27. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Służąca odkrywa romans Osvalda z Lindą. Emisja 4 października 2023 o godz. 19.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Victoria jest o krok od wyznania prawdy mężowi, gdy służąca zawiadamia ją, że szuka jej Juan Pablo. Ksiądz chce, by połączyli siły w poszukiwaniu córki. Zapewnia że stawi czoła komu będzie trzeba, nawet własnej matce, ale dotrzyma słowa i znajdzie Maríę. María Desamparada wyznaje Juanowi Pablo, że z miłości oddała się Maksowi, ale boi się, że Victoria jej nie zaakceptuje. Ksiądz obiecuje porozmawiać z Maksem.

Fernanda budzi się obok Federica. Jest przerażona i nie pamięta jak do tego doszło. Wymykając się, Federico natyka się na Cruza. Fernanda zabrania mu mówić cokolwiek Victorii. Fernanda mówi Fabianowi, że wie o jego miłości do niej, po czym informuje Gaby, że wygrała zakład. Nagle pojawia się Naty. Fabián całuje dziewczynę i oznajmia Fernandzie, że wkrótce on i Naty pobierają się. Kiedy zostają sami Fabián przeprasza Naty za swoje zachowanie. Mówi, że chciał udowodnić Fernandzie, że nic dla niego nie znaczy, chociaż naprawdę jest w niej zakochany. Ximena pojawia się w firmie. Oznajmia modelkom, że nadal jest gwiazdą tego domu mody, a po ślubie z Maksem zostanie jego właścicielką.

Fernanda ponownie poniża Maríę Desamparadę. Maks oświadcza Juanowi Pablowi, że poślubi Maríę Desamparadę, nawet wbrew matce. Ximena zapewnia Maksa, że nigdy go nie zdradziła. Chłopak uświadamia jej, że jej nie kocha, a jej obecność mu przeszkadza. Ximena zapowiada, że tak łatwo się nie podda. Bernarda prosi Maríę Desamparadę o wstawienie się za nią u Juana Pabla. Victoria zarzuca Juanowi Pablowi, że za bardzo interesuje się jej życiem. Przez Ximenę Maria potyka się na wybiegu. Linda i Osvaldo zostają przyłapani przez służącą, gdy całują się w sypialni Victorii.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.