„Triumf miłości” – Odcinek 25: Oświadczyny

W 25. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Maks oświadcza się Maríi. Emisja 2 października 2023 o godz. 19.00 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Bernarda okłamuje Juana Pabla, że kiedy zwróciła Tomasie uwagę za nieuzgodnione z nią wyjście, służąca nie kryła swej nienawiści i życzyła jej śmierci, po czym odeszła bez pożegnania. Twierdzi też, że Victoria dała Tomasie pokaźną sumę. Fausto mówi Juanowi Pablowi, że napalił w kominku, a później znalazł tam spalone zwierzę. Victoria wyjaśnia Juanowi Pablowi, że kiedy przed laty Bernarda wyrzuciła ją z domu, Tomasa dała jej na drogę wszystkie swoje oszczędności. Teraz Victoria zwróciła Tomasie dług i zaproponowała jej pracę u siebie, wiedząc, że Bernarda źle ją traktuje. Jest przekonana, że Bernarda zrobiła coś Tomasie, a Juan Pablo jak zwykle daje się jej omamić kłamstwami.

Juan Pablo wyrzuca Victorii, że grzeszy oczerniając jego matkę. Linda zjawia się w firmie Victorii. Antonieta i Pipino chcą ją wyrzucić, ale ona zapowiada, że będzie tu pracować jako modelka i grozi, że powie Victorii o zdradzie Osvalda. Antonieta i Pipino przekonują Victorię, że Linda nie nadaje się na modelkę. Victoria zatrudnia ją w dziale wizażu. Ximena namiętnie całuje Maksa. María Desamparada jest zaszokowana. Victoria serdecznie wita Ximenę i przedstawia ją Maríi. Zasmucona María powtarza Maksowi słowa jego matki, która nie wyobraża sobie innej synowej niż Ximena. Max zapewnia Maríę, że to bez znaczenia, bo to ona jest kobietą jego życia. Guillermo prowokuje Osvalda, twierdząc, że kończy się jako aktor, bo poświęca coraz więcej czasu kochance. Bernarda oznajmia Victorii, że pragnie jej śmierci i pewnego dnia ją zabije. Maks oświadcza się Maríi.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.