„Triumf miłości” – Odcinek 17: Wspólne poszukiwania

W 17. odcinku telenoweli „Triumf miłości”: Victoria i Juan Pablo jednoczą siły. Emisja 3 września 2023 o godz. 13.10 w Red Carpet TV i RED GO VOD.

Bernarda tłumaczy synowi, że nie powiedziała mu nic o ciąży Victorii, bo nie chciała, aby porzucił drogę kapłańską. Juan Pablo zapewnia, że nigdy nie żałował pójścia do zakonu, ale teraz zrobi wszystko, by odnaleźć swoją córkę. Bernarda prosi go o przebaczenie. Juan Pablo odpowiada, że nie dba o to, co zrobi, pragnie tylko, aby wybaczył jej. Juan Pablo wybacza matce, ale radzi, by teraz poszukała wybaczenia u Boga. Maria Desamparada pyta Maximiliana, kim jest Ximena. On obiecuje, że wkrótce wszystko jej opowie. Teraz prosi tylko, by uwierzyła, że jest jedyną kobietą, którą kocha. Maximiliano zauważa, że Fernanda uciekła z domu.

Victoria jedzie do Rodolfa. Ostrzega, że jest gotowa na wszystko, by bronić córki i nie dopuścić do jej ślubu z Federikiem. Jeśli będzie trzeba wywoła skandal i sprawi, że władze zaczną mu się uważnie przyglądać. Pojawiają się Fernanda i Federico. Victoria zabiera córkę do domu. Maximiliano stara się wytłumaczyć siostrze, by nie robiła głupstw. Victoria prosi Fernandę, by była bardziej ostrożna i dała sobie czas na lepsze poznanie Federica, żeby przekonać się czy można na niego liczyć w trudnych chwilach. Pyta córkę, czy z miłości do Federica gotowa jest porzucić luksusy do jakich przywykła i zamieszkać w ruderze Federica i jego ojca.

Osvaldo żałuje, że zdradził Victorię z Lindą. Oznajmia dziewczynie, że nie powinni się więcej widywać. Juan Pablo prosi Victorię o wybaczenie i obiecuje, ze pomoże jej szukać córki. O swojej rozmowie z Victorią opowiada matce. Bernarda zapowiada mu, że jeśli zamierza szukać córki, musi o niej zapomnieć.

Materiały Czwórka
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/triumf-milosciTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.