„Sześć sióstr” – Odcinek 47: Wojna płci

W 47. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Diana podnosi wynagrodzenia kobiet, co budzi sprzeciw mężczyzn. Emisja 31 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Decyzja o wyrównaniu wysokości wynagrodzenia mężczyzn i kobiet staje się przyczyną dysharmonii w fabryce. Wojna płci odbija się negatywnie na wydajności pracowników, co zaś może zagrozić fabryce w wywiązaniu się w terminie ze zobowiązań. Mimo wszystko, Diana twardo obstaje przy swej decyzji.

Francisca otrzymuje dwa zaproszenia na ten sam wieczór. Pierwsze od Gabriela na uroczystość rocznicową w Ambigú. Drugie od don Luisa na wyjście do opery. Panienka Silva nie wie, na które z nich się zdecydować. Tymczasem don Ricardo próbuje wykorzystać obsesję Elisy na punkcie przyjęcia urodzinowego. Młodziutka Silva daje się złapać na haczyk, co szybko zauważa Diana.

Celia otrzymuje wiadomość, która zanurza ją w morzu wątpliwości i nadszarpuje jej nerwy. Podobne odczucia ma Adela, niespokojna z powodu zbliżającego się terminu otwarcia testamentu jej teściów. Również Blanca staje się kłębkiem nerwów za sprawą wiadomości, która mogłaby wpłynąć znacząco na jej przyszłość uczuciową.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.