„Sześć sióstr” – Odcinek 33: Ważne oświadczenie

W 33. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Don Ricardo zrzeka się prawa do ingerowania z sprawy fabryki. Emisja 12 stycznia o godz. 17:05 w telewizji WP .

Salvador gra na dwa fronty. Zwodzi don Ricarda, rzekomo pomagając mu zniszczyć fabrykę Tejidos Silva, i jednocześnie pomaga siostrom Silva ratować rodzinny interes, skutecznie blokując działania ich wuja. Don Ricardo daje się podejść i podpisuje dokument, w którym zobowiązuje się nie ingerować w zarządzanie fabryką. Po zawarciu aktu prosi Salvadora, żeby znalazł jakiś haczyk na jego brata lub bratanice.

Doña Dolores dowiaduje się o przelotnym romansie Rodolfa. Mimo wszystko zmusza syna do poślubienia Blanki. Rodolfo wyładowuje swoją złość na narzeczonej. Najpierw narzeka na nią, że kazała na siebie długo czekać, po czym strofuje ją za nieodpowiedni ubiór do kościoła. Celia również nie ma szczęścia w miłości. Po fatalnej randce z Joaquínem, panna Silva rozważa porzucenie myśli o wiązaniu się z kuzynem Miguela. Petra przyznaje, że popełniła błąd, próbując zeswatać tych dwoje. Miguel i jego ojciec są tego samego zdania. Jedynie Joaquín zdaje się myśleć inaczej.

Diana pyta na osobności Rosalíę o Carmelitę, osobę, której imię powtarzała w chorobowym majaczeniu. Kobieta przyznaje, że chodzi o kogoś, kto w przeszłości wyrządził jej wiele krzywd, ale nie chce zdradzić nic ponadto. Elisa obiecuje Salvadorowi, że nie będzie więcej awanturować się z siostrą, ani urządzać mu scen. Francisca idzie na przesłuchanie u maestro Tabuyo. Jego wynik może wywrócić życie śpiewaczki do góry nogami.

Materiały novela.pl / Fot. rtve

„Sześć sióstr” (Seis hermanas), telenowela, Hiszpania 2015-2017; Reżyseria: Miguel Conde; Występują: María Castro, Celia Freijeiro, Mariona Tena, Marta Larralde, Candela Serrat, Carla Díaz, Vicky Peña, Juan Ribó, Kiti Mánver, Álex Adrover, Álex Gadea, Fernando Andina i inni; Strona: www.novela.pl/szesc-siostr

[tabs tab1=”Sześć sióstr – Zwiastun”]
[tab id=1]

[/tab]
[/tabs]


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.