„Sześć sióstr” – Odcinek 322: Ukryte pragnienia

W 322. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Don Luis prosi Marinę o przysługę. Emisja 4 lutego 2024 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Elisa zaczyna odczuwać zawroty głowy i wstręt do niektórych potraw. Kiedy mówi Carlosowi, że jest w ciąży, ten wpada w panikę i próbuje to zignorować, ale Elisa nie daje za wygraną i mówi, że powinni przepracować wzajemne relacje. Ciocia Adolfina chce uporządkować swój testament, zanim umrze. Aurora ma wyrzuty sumienia, że jest odpowiedzialna za to, że kobieta dowiedziała się o swojej chorobie. Diana odkrywa, że jej wujek zamówił zakup nici niskiej jakości. Kobieta jest oburzona i próbuje przekonać Salvadora do zakupu lepszych nici. Jej mąż nie może tego zrobić, bo jest teraz właścicielem tylko połowy fabryki.

Blanca prosi Emilia, aby nadal szukał Cristóbala, ale w tajemnicy. Nie chce denerwować męża, którego okłamuje, że poszukiwania się zakończyły. Adela i Antonia nie mają tej samej wizji handlu i kłócą się w obecności Rodolfa, Z drugiej strony Ambigú działa lepiej niż kiedykolwiek. Francisca przeżywa okropne chwile. Nie ma pieniędzy, nie może znaleźć pracy… Na szczęście z pomocą spieszy siostra Blanca. Marina oferuje Aurorze pracę pielęgniarki, ale ona mówi jej, że nie może zostawić Adeli na pastwę losu. W szpitalu don Luis prosi Marinę o laudanum i dostaje je, ale pod warunkiem, że pewnego dnia będzie musiał się odwdzięczyć.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.