„Sześć sióstr” – Odcinek 317: Weź sprawy w swoje ręce

W 317. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Francisca stawia rodzinie ultimatum. Emisja 27 stycznia 2024 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Po wysłaniu chloru Niemcom Benjamín i Salvador muszą udawać przed pracownikami i Dianą, dopóki nie znajdą innego dostawcy. Jednak pilność wykonania rozkazu przez Dom Królewski sprawi, że będą się spieszyć.

Dianę niepokoi list, który wysłał do niej Alfonso XIII. Zamierza zwrócić list i bransoletkę z pomocą Blanki, ale niepowodzenie w ostatniej chwili pokrzyżuje jej plany. Don Ricardo, mający obsesję na punkcie odnalezienia mordercy Caroliny, realizuje swoją groźbę po tym, jak Velasco uwalnia Luisa, a inspektor zostaje usunięty ze sprawy Silvy. Chociaż on tak łatwo się nie podda. Powrót Luisa do domu Silvów nie jest dla nikogo łatwy i po kłótni z Merceditas i Salvadorem Francisca bierze sprawy w swoje ręce, stając po stronie męża i stawiając wszystkim ultimatum.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.