„Sześć sióstr” – Odcinek 315: Niespodziewane wieści

W 315. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Francisca zamierza wydostać Luisa z więzienia. Emisja 25 stycznia 2024 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Blanca jest zszokowana, gdy dowiaduje się, że Cristóbal zdecydował się zgłosić na ochotnika na wojnę. Kobieta błaga go, aby został i naprawił ich związek, ale lekarz uważa, że najlepszym rozwiązaniem dla nich obojga będzie jego wyjazd. Rodolfo uważa, że odejście brata pomoże mu i Blance odbudować ich małżeństwo. Adela nie wie, co zrobić z „Wioską Paryża” – biznesem, który Carolina pozostawiła córce w spadku.

Francisca jest zdeterminowana, aby wydostać Luisa z więzienia. Po bezskutecznym proszeniu Rodolfa o pieniądze na prawnika zwraca się do chorej psychicznie ciotki Adolfiny o tysiąc peset. Obiecuje mężowi, że za 48 godzin wyjdzie z więzienia. Marina, której nie udało się namówić Cristóbala, aby zabrał ją ze sobą jako pielęgniarkę, odkrywa, że już wiadomo, że Carolina nie popełniła samobójstwa, ale najprawdopodobniej została zabita.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.