„Sześć sióstr” – Odcinek 309: Pułapka

W 309. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Siostry Silva martwią się o Elisę. Emisja 13 stycznia 2024 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Carlosowi udaje się uratować Elisę, która była o krok od śmierci. Jest zrozpaczona, a Carlos stara się ją pocieszyć. Kiedy nadchodzi czas przesłuchania, mała Silva nie jest w stanie dać Velasco wskazówek, które pomogą mu znaleźć napastnika, co niepokoi wszystkie jej siostry, które decydują się podjąć ekstremalne środki ostrożności. Nieświadoma relacji między przyjaciółką a mężem, Sofía pociesza Elisę i próbuje dowiedzieć się, co Carlos robił w tym czasie w sklepie. Diana postanawia powiedzieć Rodolfowi prawdę, aby ocalić Salvadora, mimo że Emilio jej to odradza.

Zgodnie z oczekiwaniami najstarszy Loygorri przyjmuje wiadomość o szpiegostwie. Rodolfo mówi Cristóbalowi, że Blanca planuje wznowić z nim małżeństwo. Lekarz upada. Choć nie jest w stanie wybaczyć Blance, nadal kocha ją do szaleństwa… Francisca odradza Luisowi pójście na randkę z Beatriz, na co ona nalegała. Nie wie, że nieumyślnie wepchnęła męża w straszliwą pułapkę.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.