„Sześć sióstr” – Odcinek 305: Pozbyć się dowodów

W 305. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Blanca zabiega o ułaskawienie dla Inés. Emisja 6 stycznia 2024 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Diana i Salvador po morderstwie Greena próbują zlokalizować Alonsa, aby mógł im powiedzieć, co zrobić ze skradzionymi dokumentami. Jednak ponoszą porażkę i muszą działać samodzielnie. Sprawy się komplikują, gdy Rodolfo zdaje sobie sprawę, że jego dokumenty zostały skradzione… a Diana odkrywa, że ich zawartość jest bardziej kompromitująca, niż myślała.

Adolfina, dowiedziawszy się o trudnej sytuacji ekonomicznej Adeli, postanawia wprowadzić się do jej domu i pomóc, a przy okazji skonfrontować się z nowym właścicielem – donem Ricardo. Blanca namówiła królową do napisania listu do prezydenta Dato z prośbą o ułaskawienie dla Inés. Zdesperowana uświadamia sobie, że przyszłość jej związku z Cristóbalem zależy od życia Inés. A Elisa ma coraz więcej wątpliwości, co zrobić ze swoim związkiem z przyjacielem Carlosem.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.