„Sześć sióstr” – Odcinek 208:

W 208. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Diana zgadza się ukryć Gabriela w fabryce. Emisja 15 lipca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Adela wynajmuje młodą guwernantkę, by z germańską surowością kształciła Elisę. Elisa nie chce ułatwiać życia swojej nowej nauczycielce. Z kolei Blanca jest zaniepokojona, gdy dowiaduje się, że Dona Dolores i Rodolfo przygotowują się do powrotu do Madrytu, ale to nie będzie jej jedyny powód do niepokoju. W swojej szkole w Arganzuela Celia odkrywa, że jej uczniowie są niedożywieni i pracują w domu niemal jak niewolnicy. Z tego powodu postanawia porozmawiać z rodzicami, aby podnieść wśród nich świadomość tej sytuacji. Diana zgadza się ukryć Gabriela w fabryce, dopóki nie dojdzie do siebie po odniesionych obrażeniach. Wie jednak, że w ten sposób grozi mu wielkie niebezpieczeństwo. Francisca wspiera, jak może, Don Luisa, który cierpi na bóle głowy wynikające z odniesionych obrażeń. Don Ricardo szuka sprzymierzeńców do ucieczki ze szpitala.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.