„Sześć sióstr” – Odcinek 195:

W 195. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Elisa martwi się o przyjęcie weselne. Emisja 23 czerwca 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Francisca, po romantycznym spotkaniu z Gabrielem, spóźnia się na spotkanie z amerykańskim tour managerem. Wściekły Don Luis grozi, że zabije Gabriela. Tymczasem inspektor Tobias mówi Rodolfowi, że ma dokumenty, które mogą udowodnić jego udział w spisku opiumowym. Dona Dolores widzi jedyne rozwiązanie tego problemu – ucieczkę do Szwajcarii. Salvador upomina Germana, który ma słabe wyniki jako przedstawiciel handlowy Tejidos Silva. Zawstydzony German wyżywa się na Enrique, który, aby go rozweselić, podkreśla, że jego szczęściem jest to, że jest z Adelą. German czuje się jednak zdradzony, gdy widzi, jak Adela zataja przed nim swoją pracę. Wyjaśnienia żony są bezskuteczne. Rosala i Adela, zmartwione tym, że Celia nie ma wyprawki, próbują ją przekonać, by zrobiła sobie taką, gdy odejdzie z posady nauczycielki. Aurora prosi Celię, by raz na zawsze o niej zapomniała. Z kolei Elisa martwi się o przyjęcie weselne.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.