„Sześć sióstr” – Odcinek 178:

W 178. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Diana zapomina o bożonarodzeniowej premii dla pracowników. Emisja 25 maja 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia, a siostry Silva mają dość obecności Doñii Dolores w swoim domu. Stawiają Blance ultimatum: ma zrobić to, co do niej należy, ale żeby Doña jak najszybciej wróciła do domu. Jednak przywrócenie spokoju w rodzinie Loygorri nie będzie łatwe. Miguel wprowadza się do domu Benjamína, co budzi w nich bolesne wspomnienia o Petrze. W fabryce Diana nie bierze pod uwagę starej tradycji swojego ojca: bożonarodzeniowej premii dla pracowników. Po nieoczekiwanym pocałunku Víctora Celia ciągle nie wie, jak poradzić sobie ze swoimi uczuciami i nową relacją. Izabela zaprasza Franciscę na recital, który sprawi, że znów będzie marzyła o karierze piosenkarki. Powrót Karoliny do sklepu Villa de Paris powoduje pogorszenie stosunków Germána i Adeli. W domu Don Ricarda sytuacja również nie wygląda dobrze dla Karoliny, ponieważ Elisa nadal próbuje usunąć ją z drogi w podstępny sposób.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.