„Sześć sióstr” – Odcinek 176:

W 176. odcinku telenoweli „Sześć sióstr”: Celia otrzymuje smutny list od Aurory. Emisja 20 maja 2023 o godz. 20.30 w TVP Kobieta.

Karolina oferuje swoją pomoc Adeli i Germanowi, którzy są zdesperowani z powodu długów zaciągniętych po napadzie. Germán kategorycznie odmawia, bo uważa, że byłoby to jak pakt z diabłem, ale Adela przekonuje go, że nie mają innego wyjścia. Z kolei Don Ricardo bierze wolne popołudnie i zabiera córki na rozmowę. Zazdrosna Elisa próbuje przekonać ojca, że Karolina jest niezrównoważona, ale ten złości się na nią i zaprzecza. Blanca próbuje wstawić się za doñą Dolores u Rodolfa. Zdesperowana Silva prosi Cristobala o pomoc, ale Marina widzi, jak się obejmują i każe Cristobalowi również opuścić ten dom. Francisca tęskni za swoją karierą piosenkarki i prosi don Luisa, aby pozwolił jej znowu śpiewać. Celia otrzymuje smutny list od Aurory. Victor próbuje ją pocieszyć i dodać jej pewności siebie. Doña Dolores konfrontuje Rosalíę z rzekomym brudem w jej pokoju, ale pokojówka odrzuca zarzuty ku zaskoczeniu doñii. Zraniona dumna wdowa planuje zemścić się i wykorzystać do tego Karolinę.

Materiały TVP
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/szesc-siostrTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.