„Soy Luna” – Odcinek 2: Luna upada podczas próby

W 2. odcinku telenoweli „Soy Luna”: Luna wychodzi na scenę w Jam & Roller i upada podczas próby. Emisja 17 maja o godz. 18:00 w Disney Channel.

Luna odkrywa Jam & Roller, miejsce ze snu, które na zawsze odmieni jej życie i pomoże zrozumieć, że freestyle to nie jedyny sposób na jeżdżenie na wrotkach. Żeby stać się jego częścią, próbuje zdobyć pracę jako pomagier. Czeka ją pierwsza próba zademonstrowania swoich umiejętności, co prawda dalekich od jazdy figurowej, trenowanej przez uczęszczających do Jam & Roller. Pomocną dłoń wyciąga do niej Matteo, chłopak Ámbar, którego zdążyła już poznać w Cancún. Ich relacje są jednak nadal dość napięte. Także sama Ámbar nie ułatwia pierwszych dni pobytu Luny w Buenos Aires. Razem z przyjaciółkami próbują jej zaszkodzić dziewczynie, majsterkując przy wrotkach, które założy na próbę w Jam & Roller. I dopinają swego. Luna upada podczas rekrutacji. Czy odkryje niecny uczynek Ámbar i zdobędzie upragnioną pracę?

Materiały novela.pl / Fot. Disney Latino

„Soy Luna”, telenowela, Argentyna 2016; Reżyseria: Jorge Nisco, Martín Saban; Występują: Karol Sevilla, Ruggero Pasquarelli, Valentina Zenere, Michael Ronda, Lucila Gandolfo, Rodrigo Pedreira, David Murí, Ana Carolina Valsagna;Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.