„Siła serca” – Odcinek 9: W sieci intryg

W 9. odcinku telenoweli „Siła serca”: Juan Marcos odkrywa zdradę żony i żąda rozwodu. Emisja 15 grudnia 2022 o godz. 16.50 i 21.30 w Novelas+.

Isabel wręcza Renzowi pieniądze, by jeszcze tej nocy ośmieszył Ángelę przez jej mężem. Renzo podaje się za Juana Marcosa i zwabia Ángelę do garażu. Nakazuje jej zrzucić ubranie, aby przełożony zobaczył ją nagą.

Juan Marcos zakrada się do pokoju Ángeli, żeby zostawić jej odprawę i liścik. Aby uniknąć spotkania z Ángelą, ukrywa się w szafie, skąd przysłuchuje się jej kłótni z Renzem. Dowiaduje się z niej, że kobieta wpadła w pułapkę zastawioną przez jego żonę, która w dodatku zdradziła go z ochroniarzem.

Bernardo dostaje zawału w obecności Perli. Juan Marcos żąda rozwodu. Oznajmia żonie, że wie o jej zdradzie oraz o intrydze, którą uknuła przeciwko Ángeli. Isabel odgraża się, że nie pozwoli odebrać sobie córki i zamierza dobiegać przed sądem swoich praw. Perla wyjawia Samancie, że od lat utrzymuje romans z Bernardem del Castillo. Isabel podejmuje kolejną próbę ośmieszenia Ángeli. Tym razem w obecności służby wyjawia Juanowi Marcosowi, że Ángela się w nim zakochała.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.