„Siła serca” – Odcinek 2: Niezgoda

W 2. odcinku telenoweli „Siła serca”: Ángela wprowadza się do rezydencji rodziny Arroyo. Luis próbuje pokrzyżować jej plany. Emisja 6 grudnia 2022 o godz. 16.50 i 21.30 w Novelas+.

Pablo udaremnia samobójczą próbę Emmy. Isabel jest wściekła na Juana Marka, że nie skonsultował z nią decyzji o przyjęciu Emmy pod ich dach. Luis dowiaduje się, że jego żona otrzymała nową pracę i nie wróci do domu. Ángela chce zrezygnować z pracy ze względu na córkę. Juan Marcos proponuje, aby Violeta zamieszkała razem z nią w jego posiadłości. Dziewczyna miałaby chodzić do szkoły razem z Genesis. Luis nie zgadza się na przeprowadzkę żony i córki. Zjawia się w domu rodziny Arroyo, aby zabrać stamtąd Violetę, jednak Juan Marcos mu na to nie pozwala.

Samanta wyznaje Ángeli, że została ochroniarzem mężczyzny, w którym się zakochała, chociaż on jej nie rozpoznaje. Benardo wyjawia Vicentemu, że wmówił Fernandzie, że winnym jej upadku ze schodów jest Juan Marcos. Wyznaje, że zrobił to, aby jej nie stracić. Fernanda próbuje zbliżyć się do Juana Marcosa, po tym jak zabiła jego rodziców, ale on ją odtrąca.

Willy wypływa swoim jachtem. Na pełnym morzu zostaje zaatakowany przez przemytnika narkotykowego. Fernanda namawia Luisa, żeby pozbył się żony. Mężczyzna przyczaja się na Ángelę, gdy ta odbiera córkę ze szkoły. Ma ze sobą broń.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca


Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.