„Siła serca” – Odcinek 174: Bomba

W 174. odcinku telenoweli „Siła serca”: Fernanda po raz kolejny próbuje zabić Juana Marcosa. Emisja 3 sierpnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Jessica wypomina Verdugowi, że jeden z jego ludzi skrzywdził Nicolasa. Juanowi Marcosowi udaje się wyrwać ze szponów Fernandy. Verdugo dowiaduje się, że to Canario postrzelił Nicolasa. Ángela jest przekonana, że człowiek Verduga skrzywdził Nicolasa, aby odegrać się na niej. Miguel śmiertelnie rani Canaria, a Verdugo go dobija. Miguel, Gustavo i Camilo zmawiają się przeciwko Verdugowi. Fabiola trafia do szpitala. Verdugo otacza ją opieką. Nicolás budzi się ze śpiączki. Jessica odwiedza go w szpitalu. Fernanda zabiera Juana Marcosa na plażę i zakłada mu bombę. Samantha spieszy mu na pomoc. Nicolás wpada w panikę, gdy orientuje się, że nie ma czucia w nogach. Verdugo i Fabiola jadą na pogrzeb don Manuela. Wkrótce później zjawiają się na nim także Miguel i Yvonne.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.