„Siła serca” – Odcinek 173: Ciężko ranny

W 173. odcinku telenoweli „Siła serca”: Nicolás zostaje ciężko ranny podczas zamachu na Samanthę. Emisja 2 sierpnia 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Fernanda publikuje w sieci nagranie w którym prosi o radę – co ma zrobić z Juanem Marcosem? Później oświadcza Juanowi Marcosowi, że zdaniem internautów nie powinna się nad nim litować i go zabić. Samantha wyznaje Willy’emu, że ktoś jej groził dlatego, że jest siostrą Ángeli. Fabiola mówi Verdugowi, że nienawidzi Miguela. Miguel chce opuścić Kolumbię. Wyjaśnia Yvonne, że nic już nie trzyma go w tym kraju. Nicolás i Samantha zostają zaatakowani. Zdaniem inspektora Duvala, Verdugo nasłał na nich jednego ze swoich ludzi. Verdugo dowiaduje się, że Miguel i Yvonne wślizgnęli się na jego przyjęcie. Miguel rezygnuje z wyjazdu z Kolumbii, gdy dowiaduje się, że Nicolás ledwo uszedł z życiem po ataku zleconym przez człowieka Verduga. Pragnie zostać i rozprawić się z zamachowcem. Fernanda wyrzuca Canaria, gdy dowiaduje się, co zrobił Nicolasowi. Bernardo odkrywa plany Fernandy. Jessica dowiaduje się od Willy’ego, że Nicolás trafił do szpitala w ciężkim stanie. Miguel posyła wiadomość Verdugowi. Nicolás zapada w śpiączkę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.