„Siła serca” – Odcinek 171: Kto jest ojcem?

W 171. odcinku telenoweli „Siła serca”: Miguel chce wiedzieć, kto jest ojcem dziecka Fabioli. Emisja 31 lipca 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Fabiola nie wierzy, że zaszła w ciążę z Verdugo. Miguel kontaktuje się z lekarzem Fabioli w sprawie ciąży. Juan Marcos informuje inspektora Duvala, że Fernanda przebywa w Los Angeles. Willy wspmina Samancie o swoim pomyśle zamieszkania na wsi. Samantha nie chce opuszczać miasta, ale nie wie, jak powiedzieć o tym Willy’emu, by nie sprawić mu przykrości. Bernardo zabiera Clarę na grób Camila. Kobieta wykorzystuje okazję i ucieka.

Fernanda zastawia pułapkę na Juana Marcosa – aranżuje spotkanie tak, by wyglądało, że to ona została zaatakowana. Całość zostaje zarejestrowana przez kamerę. Camilo i Miguel spieszą na pomoc Clarze. Udaje im się uwolnić ją z rąk Bernarda i ludzi Verduga. Clara wyjawia, że Verdugo planuje urządzić przyjęcie, aby uczcić, że Fabiola spodziewa się jego dziecka. Willy śledzi Samanthę.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-sercaTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.