„Siła serca” – Odcinek 127: Skazana

W 127. odcinku telenoweli „Siła serca”: Fernanda zostaje skazana. Fabiola odtrąca zaloty Rodriga. Emisja 30 maja 2023 o godz. 16.50 i 21.25 w Novelas+.

Wszyscy obecni na sali sądowej są zaskoczeni zachowaniem Fernandy. Prokurator przepytuje Miguela Valdeza. Fernanda przerywa mu i grozi świadkowi, że zabije go własnymi rękami. Clara ufa Bernardowi i prosi Estebana, żeby więcej nie zawracał jej głowy. Bernardo zostaje wezwany na świadka. Camilo i Clara zostają zatrzaśnięci w windzie. Kobieta źle to znosi, bo cierpi na klaustrofobię.

Rodrigo narzuca się Fabioli, ale ona odtrąca jego zaloty, gdyż kocha Miguela. Camilo wyjawia Samancie swój plan schwytania przemytników narkotykowych. Jego celem jest także Bernardo del Castillo. Fernanda opowiada w sądzie, jak zaplanowana i przeprowadziła każdą z popełnionych zbrodni. Oskarżona zostaje uznana za winną i skazana na pobyt w szpitalu psychiatrycznym o wzmocnionym zabezpieczeniu. Fabiola zachęca Miguela, żeby wyznał jej swoje uczucia.

Opracowanie novela.pl na podstawie materiałów dystrybutora.
Więcej informacji na stronie www.novela.pl/sila-serca
Comments

  1. Czy będą kolejne opisy odcinków?

  2. Hej mam pytanie czemu nie dalszych opisów przyszłych odcinków? Wiem że w weekend nie są publikowane ale nie ma ich od 24 maja a powinny być. Oczywiście to nie żadna skarga tylko chciałabym się dowiedzieć czemu ich nie ma

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.