„Sekret” – Odcinek 338: Tristán zakrada się do pokoju matki

W 338. odcinku telenoweli „Sekret”: Tristán wślizguje się do pokoju Franciski i odkrywa jej sekret. Emisja 23 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Olmo wyjawia Fernandowi, że jego matka jest nieuleczalnie chora. Pepa widzi, jak Fernando ucieka z Jaralu po spotkaniu z Olmem. Myśli, że chłopiec jest biedakiem, który przyszedł szukać pomocy, a jej brat mu jej odmówił. Olmo nie wyprowadza jej z błędu.

Przyjazd Adolfiny, kuzynki Emilii, wprawia w zakłopotanie Raimunda. Dziewczyna oferuje swoją pomoc przy opiece nad dzieckiem. Juan idzie za radą Mariany i dla zachowania ostrożności wzmacnia swoją ochronę. Tymczasem Mariana przekazuje jego wiadomość Soledad. Nie podejrzewa, że Enriqueta jest świadkiem ich spotkania.

Hipólito utrzymuje w sekrecie prawdę na temat Paquita i aptekarzy z obawy o własne życie. Aptekarz szuka sposobu na pozbycie się Juana. Pepa obmyśla plan zdemaskowania Franciski i objaśnia go Tristánowi. Z pomocą Rosario Tristán zakrada się do pokoju matki i tym sposobem upewnia się, że ta może chodzić.

Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2012; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Iago García, Sandra Cervera, Jonás Berami, Mario Martín, Leonor Martín; Strona: www.novela.pl/sekret.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.