„Sekret” – Odcinek 337: Francisca jednoczy siły z Olmo

W 337. odcinku telenoweli „Sekret”: Tristán chce zdemaskować matkę. Francisca i Olmo zostają sojusznikami. Emisja 22 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Tristán zdradza Pepie swoje podejrzenia o tym, że Francisca udaje niepełnosprawną. Ona obiecuje mu pomóc zdemaskować jego matkę. Rodzina Castañedów niepokoi się o Marianę, która dotąd nie pogodziła się ze śmiercią Paquita. Mariana jest świadkiem spotkania Juana z Soledad.

Rosario domyśla się, co naprawdę trapi Alfonsa. Francisca okazuje zainteresowanie Emilią i przypomina dziewczynie, że wciąż może liczyć na pracę w jej domu. Custodio nie jest zadowolony z decyzji Manuela o zleceniu osobie trzeciej zabicie Juana. Ku niezadowoleniu Olma, Isabel pojawia się w Jaralu razem z synem Fernandem.

Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2012; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Iago García, Sandra Cervera, Jonás Berami, Mario Martín, Leonor Martín; Strona: www.novela.pl/sekret.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.