„Sekret” – Odcinek 328: Francisca czuje się zdradzona przez Tristána

W 328. odcinku telenoweli „Sekret”: Francisca dostaje cholery na wieść, że Tristán zamieszkał u Raimunda. Emisja 9 lutego o godz. 5:55 w TV Puls.

Paquito przyjmuje radę od ojca – ma z odwagą stawić czoła sytuacji, w której się znalazł. Aptekarze denerwują się brakiem wieści o chłopaku. Nie mogą także zbliżyć się do Mariany. Hipólito zwabia Marianę do miejsca, w którym czeka na nią Paquito.

Mauricio informuje Francisccę, że Tristán zamieszkał z Raimundem. Kobietę trafia szlag. Pepa zauważa przygnębienie Olma. Domyśla się, że ma ono związek z utratą Soledad. Enriquta zyskuje w oczach Castañedów, a zwłaszcza Maríi. Juan czuje się winny temu, że nie umie jej pokochać.

Gregoria i Pepa nie potrafią już bardziej pomóc Emilii. Pozostaje im tylko czekać na jej przebudzenie. Gregoria uzgadnia z Alfonsem transport jego żony do domu Castañedów. Alfonso prosi ją, by powiedziała mu prawdę o stanie zdrowia Emilii. Gregoria dzieli się swoimi obawami przed tym, że Emilia już się nie obudzi.

Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2012; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Iago García, Sandra Cervera, Jonás Berami, Mario Martín, Leonor Martín; Strona: www.novela.pl/sekret.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.