„Sekret” – Odcinek 321: Pepa przerywa ślub Tristána i Gregorii

W 321. odcinku telenoweli „Sekret”: Pepa przerywa ślub Tristána i obwieszcza mu, że nie jest synem Salvadora. Emisja 29 stycznia o godz. 5:50 w TV Puls.

Olmo zrywa zaręczyny z Soledad z powodu jej niepłodności oraz próby zatajenia przed nim prawdy. Tristán po raz ostatni odprowadza narzeczoną do domu. Następnego dnia będą już ze sobą nierozłączni, jak mąż i żona. Pepa spędza w podróży całą noc. Kiedy jej powóz się psuje, kupuje konia, by dojechać na nim do domu Leonor. Brudna i zmęczona odnajduje tę, która może rozwiać jej największą wątpliwość.

María Cristina próbuje kontrolować Paquita. On udaje uległego, żeby poczuła, że jej plan działa. Dodatkowo wmawia kobiecie, że stoi po jej stronie, by poznać jej dalsze zamiary. Francisca odmawia wzięcia udziału w ceremonii ślubnej syna. Tristán nie ma żalu do matki. Gregoria ubiera suknię ślubną.

W kościele zbierają się goście, a na końcu pojawia się panna młoda. Franciscę odwiedza niespodziewany gość – jej niania, Leonor. Pepa przychodzi do kościoła i przerywa ślub, by obwieścić Tristánowi, że ona i on nie są rodzeństwem!

Emisja 29 stycznia o godz. 6:00 w TV Puls / Materiały novela.pl

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2012; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Iago García, Sandra Cervera, Jonás Berami, Mario Martín, Leonor Martín; Strona: www.novela.pl/sekret.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.