„Sekret” – Odcinek 266: Tristán staje w obronie Pepy

W 266. odcinku telenoweli „Sekret”: Tristán staje w obronie Pepy, gdy Raimundo obrzuca ją podejrzeniami. Emisja 5 listopada o godz. 12:05 w TV Puls.

Raimundo zdaje się wierzyć pogłoskom oskarżającym Pepę. Tristán próbuje pocieszyć akuszerkę, lecz podejrzliwość Raimundo nie wróży niczego dobrego. Juan okazuje się być nowym właścicielem karczmy i zapewnia Alfonso i Emilię, że ich problemy dobiegły końca. Raimundo nie cieszy się z takiego obrotu sprawy, a rozmowa z Juanem w niczym nie pomaga. Rosario ma złe przeczucia co do nowego pomysłu syna.

Soledad podejrzewa, że Olmo stoi za plotkami, które godzą w godność Pepy. Nie myli się. Do tego jej narzeczony zatrudnił okrytego sławą inspektora Zamalloa i polecił mu wyjaśnić okoliczności śmierci matki. Paquito jest zadowolony z pracy u nowo osiadłych aptekarzy. Don Anselmo uprzedza Gregorię i Manuela, że mieszkańcom Puente Viejo grozi epidemia, której pierwsze ognisko pojawiło się w domu publicznym w miasteczku Puebla. Życie wielu osób jest zagrożone i konieczne jest natychmiastowe działanie.

Emisja 5 listopada godz. 12:05 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

“Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.
Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.