Francisce udaje się zachwiać jeszcze bardziej zaufanie jakim Raimundo darzy Pepę. Rozterki mężczyzny pogłębiają się, gdy otrzymuje list od Sebastiana, który kontynuuje swoją ucieczkę. Pepa próbuje wyciągnąć od Olmo pieniądze dla Emilii i Alfonso, ale ponosi klęskę. Alfonso nie zamierza się poddawać i chce zaskoczyć nowego właściciela gospody swoją ofertą.

Paquito pociesza Marianę, której nadzieje na rezygnację z pracy w Casonie legną w gruzach. Mężczyzna jest bliski wyznania jej swoich uczuć, lecz ostatecznie tego nie robi. Aptekarze składają Paquicie ofertę pracy. Olmo przyznaje się Soledad, że planuje coś, co przekona wszystkich o winie Pepy. Okazuje się, że nowym właścicielem gospody jest nikt inny tylko Juan Castañeda. Raimundo kwestionuje niewinność Pepy.

Emisja 4 listopada godz. 12:05 w TV Puls / Materiały novela.pl / Fot. Atresmedia

„Sekret” (El secreto de Puente Viejo), telenowela, Hiszpania 2011; Reżyseria: Luis Santamaría; Występują: Megan Montaner, Álex Gadea, María Bouzas, Ramón Ibarra, Alejandra Onieva, Jonás Berami, Sandra Cervera; Strona: www.novela.pl/sekret.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.