„Rzeka kłamstw” – Odcinek 134

Ninho jest zazdrosny o Aline i Césara, przez co wdaje się w kłótnię z Mariah. Valdirene prosi Carlito, żeby odwiózł

Ninho jest zazdrosny o Aline i Césara, przez co wdaje się w kłótnię z Mariah. Valdirene prosi Carlito, żeby odwiózł ją na dworzec autobusowy. On spełnia jej życzenie. Natasha odtrąca Thalesa. Bruno proponuje Palomie przyjaźń. Pilar wyrzuca Jacques z domu. Murilo staje w jej obronie. Aline wyciąga pełnomocnictwo z sejfu i na jego miejsce wkłada czyste kartki papieru. Murilo nakrywa Ignácio i Gigi razem w łóżku.

Atílio wręcza Lutero akty Launy. Adriana zawiadamia Niko, że Amarilys i Erón zabrali Fabricio. Silvia odmawia przyjęcia sprawy Aline i proponuje ją Jonasowi. Lutero mówi Palomie, że Glauce mogła przyczynić się do śmierci Launy. César opowiada Mariah o kobiecie z przeszłości, która obdarowała go córką, nieświadomy, że to ona nią jest.

Dostępny od 23 lipca w Player.pl / Materiały TVN / Fot. Globo

“Rzeka kłamstw” (Amor à vida), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Mauro Mendonça Filho; Występują: Paola Oliveira, Malvino Salvador, Juliano Cazarré, Mateus Solano, Vianessa Giácomo, Carol Castro, Ricardo Tozzi, Thiago Fragoso, Danielle Winits; Strona: www.novela.pl/rzeka-klamstw.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.