„Rzeka kłamstw” – Odcinek 133

César myśli, że nie zna Mariah. Ignácio wyrzuca żonę z domu. Valdirene wraca do domu Marcii. Ordália nie zgadza się

César myśli, że nie zna Mariah. Ignácio wyrzuca żonę z domu. Valdirene wraca do domu Marcii. Ordália nie zgadza się wrócić do Denizarda. Márcia pozwala Félixowi przespać się w salonie. Maciel ostrzega Pilar, że Jacques jest złą osobą. Aline ukrywa Mariah i Ninho przed Félixem. Kobieta może zostać zdemaskowana, gdy Félix znajduje trzy szklanki na stole i żąda wyjaśnień w obecności ojca. Ordálii nie udaje się opowiedzieć Brunowi o Herbercie.

Aline namawia Cesara, żeby wyrzucił Pilar i Félixa z domu. Amarilys pokazuj Erónowi umowę i uzgadniają datę przeprowadzki. Erón ma wyrzuty sumienia, że okłamał Niko. Atílo znajduje w rzeczach Luany dokumenty Vegi. Bruno rozmawia z Palomą o Ordálią. Jacques prosi Pilar o pomoc w awansowaniu na lepsze stanowisko w szpitalu. Thales przygotowuje romantyczną kolację dla Natashy.

Dostępny od 22 lipca w Player.pl / Materiały TVN / Fot. Globo

“Rzeka kłamstw” (Amor à vida), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Mauro Mendonça Filho; Występują: Paola Oliveira, Malvino Salvador, Juliano Cazarré, Mateus Solano, Vianessa Giácomo, Carol Castro, Ricardo Tozzi, Thiago Fragoso, Danielle Winits; Strona: www.novela.pl/rzeka-klamstw.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.