„Rzeka kłamstw” – Odcinek 131

Aline pomaga Césarowi położyć się do łóżka, a następnie spotyka Ninho w kuchni. Niko zawiadamia Amalirys i Efrona, że muszą

Aline pomaga Césarowi położyć się do łóżka, a następnie spotyka Ninho w kuchni. Niko zawiadamia Amalirys i Efrona, że muszą znaleźć sobie nowe mieszkanie. Félix przyznaje się Márcii, że zlecił Maciel śledzić Atílio, lecz nie ponosi winy za to, co ją spotkało. Maciel zwraca Vanowi pieniądze i prosi Márcię o przebaczenie. Później mówi Wagnerowi, że spotkał Félixa w domu Marcii oraz że ten sprzedaje hot dogi na ulicy 25 marca. Wagner przekazuje Edith informacje o tym, gdzie szukać Félixa.

César poddaje się badaniom, by zdiagnozować przyczynę ślepoty. Edith jedzie z policją aresztować Félixa, ale wdaje się w kłótnię z Márcią. César wpada w desperację z powodu całkowitej utraty wzroku. Maciel mówi Jonathanowi, gdzie mieszka Félix. Aline wyznaje Maríi, że oślepiła Césara. Kobiecie nie podoba się plan zemsty Aline. Nagrywa ich rozmowę, żeby odtworzyć ją Palomie i mieć dowód na niewinność Bruno. Lutero zawiadamia Palomę o stanie zdrowia jej ojca.

Amarylis planuje uciec z domu razem z Erónem i Frabicio. Félix zamierza poprosić Palomę o przebaczenie i odzyskać posadę w szpitalu. Przy wejściu do placówki spotyka Maríę. Ona wręcza mu pen drive’a i album ze zdjęciami, aby przekazał je Palomie. Dodaje, że chodzi o bardzo ważną sprawę. Paloma proponuje ojcu, żeby zamieszkał w jej domu, bez Aline.

Dostępny od 20 lipca w Player.pl / Materiały TVN / Fot. Globo

“Rzeka kłamstw” (Amor à vida), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Mauro Mendonça Filho; Występują: Paola Oliveira, Malvino Salvador, Juliano Cazarré, Mateus Solano, Vianessa Giácomo, Carol Castro, Ricardo Tozzi, Thiago Fragoso, Danielle Winits; Strona: www.novela.pl/rzeka-klamstw.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.