„Rzeka kłamstw” – Odcinek 10

César nie chce zjeść kolacji z Pilar. Félix obwinia Jonathana o spowodowanie wypadku na schodach. Atílio przegląda umowy z dostawcami,

César nie chce zjeść kolacji z Pilar. Félix obwinia Jonathana o spowodowanie wypadku na schodach. Atílio przegląda umowy z dostawcami, z którymi rozmawiał Félix. Félix planuje pierwsze kroki do otworzenia własnej działalności. Paloma zostaje właścicielką nowego mieszkania. Bruno jest zadowolony z prowizji, jaką otrzymał za jego sprzedaż.

Simone obawia się, że straci pracę. Paloma rozważa zakup prezentu dla Paulinhi. Ordália nie akceptuje związku Carlito z Valdirene. Patrícia jest zdziwiona, gdy po przebudzeniu widzi Michela w swoim domu. Atílio postanawia umówić się na spotkanie z jednym z dostawców, aby dowiedzieć się, co się kroi. Félix planuje zgarnąć prowizję ze sprzedaży materiałów medycznych po wyższych cenach.

Edith kontaktuje się ze swoim adwokatem w sprawie rozwodu. Leila sprzecza się z Thalesem o Nicole. Atílio odkrywa plan Félixa. Paloma sprawia wielką radość Paulinhi gdy przynosi jej prezent. Glauce obserwuje jak kobieta i dziewczynka świetnie się dogadują. Atílio oskarża Félixa o kradzież. Mężczyzna udaje skruszonego.

Dostępny od piątku 30 stycznia w Player.pl / Materiały novela.pl / Fot. Globo

“Rzeka kłamstw” (Amor à vida), telenowela, Brazylia, 2013; Reżyseria: Mauro Mendonça Filho; Występują: Paola Oliveira, Malvino Salvador, Juliano Cazarré, Mateus Solano, Vianessa Giácomo, Carol Castro, Ricardo Tozzi, Thiago Fragoso, Danielle Winits; Strona: www.novela.pl/rzeka-klamstw.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.