„Przeznaczenie Evy” – Odcinek 53: Przeprosiny

W 53. odcinku telenoweli „Przeznaczenie Evy”: Eva powstrzymuje córkę przed poddaniem się aborcji. Emisja 8 stycznia o godz. 15:50 w iTVN .

Eva dowiaduje się od Sorai, że Adriana spodziewa się dziecka. Noemí zdobywa dla Adriany adres kliniki, w której praktuje się aborcję. Celeste próbuje dowiedzieć się, co dziewczyny potajemnie planują. Eva pragnie spotkać się z córką, lecz nie zastaje jej w domu. Celeste uprzedza ją, dokąd udały się Adriana i Noemi. Nicolás podaje Irmie środek usypiający. Teresa wzywa na pomoc Marisol. Noemí próbuje odciągnąć Adrianę od zamiaru usunięcia ciąży.

Eva przybywa na czas do kliniki i powstrzymuje córkę. Pablo i jego ludzie otaczają dom Irmy, że złapać Nicolása. Mężczyzna włamuje się do pokoju Teresy i usiłuje ją zgwałcić. Pablo udaremnia mu tę próbę. Eva pociesza córkę i przeprasza ją, że nie zadbała o nią należycie. Marlene wyciąga od Noemí informację o nieudanej próbie dokonania aborcji podjętej przez Adrianę. Eva przekonuje córkę do urodzenia dziecka i opowiada jej o dobrych stronach macierzyństwa.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.