Viviana tłumaczy się Evie, że nie potrafiła zapobiec umieszczeniu jej córki w szpitalu. Eva denerwuje się, gdy lekarze zabraniają jej zobaczenia się z Fabiolą. Andy napuszcza Roberta, żeby śledził Mogollonów i odkrył ich zamiary. Pablo planuje przejrzeć nagrania zarejestrowane przez kamery szpitala, w którym umarła Carmen. Prosi Fajarda, żeby mu w tym pomógł. Eva zwraca się do Pabla o pomoc w uzyskaniu zgody na widzenie się z córką. Robert zleca Andy’emu podłożenie pluskiew Mogollonom.

Federica wychodzi na wolność. Pablowi nie udaje się przekonać dyrektora szpitala do wydania zezwolenia na spotkanie Evy z Fabiolą. Adriana dowiaduje się, że Alberto opóźnił rozwód Evy. Armando zmusza Andy’ego do podpisania papierów rozwodowych. Eva nie potrafi przestać myśleć o córce. Symuluje ból głowy, żeby nie jeść kolacji. Następnie wymyka się z domu, co nie umyka uwadze Andy’ego, który podkłada wtedy pluskwy w samochodzie Mogollonów. Mężczyzna natychmiast zawiadamia o tym Marlene. Armando słyszy ich rozmowę. Soraya i Federica zauważają zniknięcie Evy.

Materiały novela.pl / Fot. Telemundo

„Przeznaczenie Evy” (Eva, la trailera), telenowela, Stany Zjednoczone 2016; Reżyseria: Leonardo Galavís, Nicolás di Blasi; Występują: Edith González, Jorge Luis Pila, Arap Bethke, Erika de la Rosa, Javier Díaz Dueñas, Vanesa Bauche, Roberto Mateos, Sofía Lama, Henry Zakka i inni; Strona: www.novela.pl/przeznaczenie-evy/.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Miejsce na Twój komentarz
Please enter your name here

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.